Witaj w Strefie Wykluczenia
Nie masz jeszcze konta? To nic strasznego. Założysz je w 30 sekund.

Życie w Prypeci
#1

Tak się zastanawiam... Czy kiedykolwiek życie może wrócić do miasta? Czy ludzie jeszcze kiedykolwiek zamieszkają w tym miejscu? Słyszałem o stalkerach, ale chodzi mi o normalne życie. Czy miasto już na zawsze zostanie miastem widmo? Z filmików na youtube już teraz widać że budynki są w kiepskiej kondycji no i wszędzie drzewa. Moim zdaniem maksymalnie 50 lat i większości budynków już nie będzie. Wszyscy mówią o niskim promieniowaniu w samym mieście, a jak było po wybuchu? Czy ten niski stan promieniowania obecnie to zasługa dekontaminacji?
Odpowiedz
#2

Życie do Prypeci i okolicznych wiosek prawdopodobnie już nigdy nie wróci. Władza na Ukrainie zakazała osiedlać się nowym mieszkańcom na 1000 lat od śmierci ostatniego osadnika.

Niektóre budynki jak np. szkoła sa częściowo zawalone. Niestety czasu nie cofniemy ani nie zatrzymamy. Ukraińcy wiedzą o tym i chcą Zone przekształcić w atrakcję turystyczną.
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Theme © iAndrew 2017 Forum software by © MyBB .

Forum wykorzystuje cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie, więcej informacji w polityce prywatności
Akceptuję politykę prywatność, zamknij informację